wianek ślubny
fot. pexels.com

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Zwłaszcza dla panny młodej stanowi to okoliczność, w której nie tylko będzie przeżywała emocjonalnie uroczystość, ale również wie, że musi prezentować się naprawdę pięknie!

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/jaki-wybrac-idealny-wianek-slubny/

Suknia ślubna

Wybieranie idealnej sukni ślubnej może zająć nawet kilka miesięcy. Panny młode są bardzo wymagające pod tym względem i szukają tej jedynej, w której będą wyglądały jak księżniczki! Suknia ślubna powinna na nich leżeć jak ulał, a do tego ważnym jest, aby nie tylko prezentowały się ślicznie, ale również dobrze się w nich czuły.

Do sukni ślubnej należy również dobrać odpowiednie dodatki, które podkreślą piękny wygląd panny młodej. Oczywiście musi ona dobrać odpowiednie buty, torebeczkę oraz jakieś wierzchnie okrycie, w razie gdyby pogoda się zmieniła.

Jednakże poza tymi dodatkami, pozostają te najważniejsze – welon i bukiet ślubny.

Inne możliwości

Zamiast tradycyjnego welonu, panny młode coraz częściej decydują się na wianek z kwiatów. Taki wianek to doskonały pomysł, zwłaszcza, że prezentuje się bardzo świeżo i delikatnie, a co za tym idzie, podkreśla urodę panny młodej.

Wianek należy zamówić w kwiaciarni o wiele szybciej, aby obsługa wiedziała, co ma dokładnie przygotować. W tym celu mierzy się również obwód głowy panny młodej i ustala czy wianek ma być opaską, czy okalać całą głowę.

Gotowy wianek, wraz z bukietem, odbiera się dopiero w dniu ślubu, tak, aby był świeży i piękny. Należy go dostarczyć pannie młodej przed wizytą fryzjera. Fryzjer czesząc pannę młodą będzie musiał uwzględnić wianek.

Jaki wianek wybrać?

Możesz skomponować wianek ze swoich ulubionych kwiatów. Obojętnie czy to polne kwiaty, same róże, goździki czy inne. Najlepiej by wianek pasował ci również do bukietu ślubnego i bukieciku w butonierce pana młodego.

Wianek możesz również zakupić wcześniej, ale wówczas wybierz sztuczną wersję. Taka opcja z pewnością nie ulegnie uszkodzeniu, ani też nie będzie się sypać w trakcie ceremonii.

Przeczytaj też: http://blogofirmie.pl/szafa-na-dokumenty-medyczne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here