spódnica

Spódnica w literkę A często kojarzona z babciną garderobą. Jeśli myślisz, że spódnica taka jest nieodpowiednia dla młodych osób robisz spory błąd. Odrzuć z pamięci myśl, że ta część garderoby zarezerwowana jest tylko dla osób w podeszłym wieku. Odpowiednia stylizacja sprawi, że w spódnicy takiej będziesz wyglądać niezwykle atrakcyjnie.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/spodnica-w-a/

Spódnica w A dla osób młodych?

Odpowiedź brzmi: TAK! Rzecz jasna, ubranie dostosowane do wieku i zasady savoir- vivre to bardzo istotna sprawa, ale nie wpadajmy w niepotrzebną panikę. Kiedy w szafie zobaczysz długą spódnicę w kształcie literki A, czyli taką, która rozszerza się ku dołowi, nie zniechęcaj się! Spódnica taka posiada sporo plusów, o których warto wiedzieć. Po pierwsze zakrywa szerokie biodra. Jeśli nie przepadasz za swoją dolną częścią ciała, spódnica w literkę A momentalnie je zakryje. Różnica będzie kolosalna. Po drugie pięknie pasuje do sylwetki klepsydry. Dzięki typom sylwetek wiesz jaka część ciała jest Twoim autem, a którą lepiej zakryć. Jeśli jesteś posiadaczką większego biustu i biodrem, a zarazem jesteś wąska w talii spódnica w literkę a będzie dla Ciebie czymś świetnym. Po trzecie taka spódnica jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy się śpieszysz i nie wiesz w co się ubrać do pracy. Wtedy będzie ona strzałem w dziesiątkę.

Czego nie łączyć ze spódnicą w literę A?

Niezbyt korzystnie razem ze spódnicą w literkę a wyglądają  bluzki lub koszulki z bufiastymi rękawami. Dla posiadaczek figury o kształcie klepsydry lepiej będzie założyć coś bardziej obcisłego. Może być to np. golf, który podkreśli szyję oraz piękną talię. Jeśli natomiast twoja sylwetka jest kształtu odwróconego trójkąta, lepiej będzie wybrać bluzkę z dekoltem w literę V, czyli w tzw. serek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here