Co warto wiedzieć na temat przeszczepu włosów

Jeszcze do niedawna łysienie było po prostu nie do wyleczenia. Można było jedynie wzmacniać kondycję włosów i modlić się o to, aby na skórze głowy nie pojawiły się kolejne nagie placki. Rozwój medycyny przynosi jednak rozwiązania dla bardzo wielu problemów pacjentów. To właśnie dzięki temu zostały opracowane między innymi metody przeszczepu włosów. Dzisiaj przeszczep włosów fue Warszawa to jedna z nowoczesnych i bardzo skutecznych metod, z której korzysta coraz więcej osób.

Warszawa przeszczep włosów

Łysienie może dotknąć tak naprawdę każdego. Wbrew pozorom nie jest to problem tylko i wyłącznie mężczyzn cierpiących na nadmiar testosteronu. Coraz częściej łysieją też kobiety. Problemem bywa na przykład zbyt duże tempo życia oraz pojawiający się w stres. Wszystko to bardzo negatywnie przekłada się na mikrokrążenie krwi w organizmie, co następnie prowadzi do tego, że cebulki włosowe nie są prawidłowe odżywione. Włosy wypadają i obumierają. Dzięki metodzie jaką jest przeszczep włosów fue Warszawa można jednak jakoś sobie z tym skutecznie radzić. Chociaż metoda nie należy do tanich, to jest to teraz najbardziej nowoczesny sposób, dzięki któremu można zniwelować nagie placki skóry na głowie.

Klinika przeszczepu włosów Warszawa

Zanim jednak podejmie się decyzję dotyczącą zabiegu, trzeba będzie skonsultować się z lekarzem trychologiem przyjmującym w klinice przeszczepu włosów. Lekarz przeprowadzi bardzo szczegółowy wywiad, tak naprawdę jest pierwszym etapem kwalifikacji do zabiegu. To właśnie na podstawie rozmowy z pacjentem lekarz może ustalić, jaka jest przyczyna łysienia oraz czy przeszczep włosów fue będzie tutaj Najlepszym sposobem pomocy. Każdy pacjent oczekuje jak najlepszych wyników, ponieważ przeszczep włosów nie jest refundowany i za wszystko trzeba zapłacić z własnej kieszeni.

Jak wygląda przeszczep włosów?

Klinika przeszczepu włosów warszawa to miejsce, w którym zabiegi przeprowadza się przy użyciu robota medycznego, który bardzo precyzyjnie pobiera mieszki włosowe z konkretnego fragmentu skóry pacjenta, a następnie przeszczepia je na inny fragment. Zabieg nie należy do przyjemnych, ale jeżeli jest precyzyjnie dobrany do problemu pacjenta, przynosi naprawdę bardzo dobre rezultaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here